Page Not Found Passthrough (Redirect on 404) (1.0.0-beta6) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Redirect
fr: Rediriger

en: 301 Moved Permanently
fr: 301 Redirection Permanente

en: 307 Temporary Redirect
fr: 307 Redirection Temporaire

en: 302 Found
fr: 302 Trouvé

en: 303 See Other
fr: 303 Voir Ailleurs

en: Page not found
fr: Page non trouvée

en: Search path
fr: Chemin de recherche

en: The path '%path' has to start with a slash.
fr: Le chemin '%path' doit commencer par un slash.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
fr: Soit le chemin '%path' est invalide, soit vous n'y avez pas accès.
