Page Not Found Passthrough (Redirect on 404) (1.0.0-beta6) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Redirect
pt: Redirecionar

en: 301 Moved Permanently
pt: 301 Movido Permanentemente

en: 307 Temporary Redirect
pt: 307 Temporariamente Redirecionado

en: 302 Found
pt: 302 Encontrado

en: 303 See Other
pt: 303 Veja Outro

en: Page not found
pt: A página não foi encontrada

en: The path '%path' has to start with a slash.
pt: O caminho '%path' deve iniciar com uma barra.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
pt: O caminho '%path' é inválido ou você não tem acesso a ele.
