Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Overview
ca: Resum

en: File
ca: Fitxer

en: Message
ca: Missatge

en: No log messages available.
ca: No hi ha missatges de registre disponibles.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: User
ca: Usuari

en: Never
ca: Mai

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Location
ca: Localització

en: Severity
ca: Severitat

en: Count
ca: Quantitat

en: 1 day
ca: 1 dia

en: 1 year
ca: 1 any

en: Line
ca: Línia

en: Details
ca: Detalls

en: Referrer
ca: Referència

en: Function
ca: Funció

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: Backtrace
ca: Traça inversa

en: 2 weeks
ca: 2 setmanes
