Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Overview
cs: Přehled

en: File
cs: Soubor

en: Message
cs: Zpráva

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: Settings
cs: Nastavení

en: User
cs: Uživatel

en: Never
cs: Nikdy

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Location
cs: Místo

en: Severity
cs: Vážnost

en: Count
cs: Počet

en: 1 day
cs: 1 den

en: 1 year
cs: 1 rok

en: Line
cs: Řádek

en: Details
cs: Detaily

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: Function
cs: Funkce

en: 2 weeks
cs: 2 týdny

en: Last seen
cs: Naposledy viděn
