Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Overview
da: Overblik

en: File
da: Fil

en: Message
da: Meddelelse

en: No log messages available.
da: Ingen logbeskeder til rådighed.

en: Settings
da: Indstillinger

en: 1 hour
da: 1 time

en: User
da: Bruger

en: Never
da: Aldrig

en: Hostname
da: Værtsnavn

en: Location
da: Lokation

en: Severity
da: Grad

en: Count
da: Antal

en: 1 day
da: 1 dag

en: Line
da: Linje

en: Details
da: Detaljer

en: Referrer
da: Henviser

en: Function
da: Funktion

en: 1 week
da: 1 uge

en: Backtrace
da: Sporing

en: 2 weeks
da: 2 uger

en: Last seen
da: Sidst set

en: View URL
da: URL
