Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: 1 hour
mg: 1 ora

en: User
mg: Mpampiasa
