Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Hostname
ml: ഹോസ്റ്റിന്റെ പേര്

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ
