Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
