Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Overview
pl: Przegląd

en: File
pl: Plik

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: User
pl: Użytkownik

en: Never
pl: Nigdy

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Location
pl: Położenie

en: Severity
pl: Priorytet

en: Count
pl: Liczba

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 1 year
pl: 1 rok

en: Line
pl: Linia

en: Details
pl: Szczegóły

en: Referrer
pl: Odsyłający

en: Function
pl: Funkcja

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: 2 weeks
pl: 2 tygodnie

en: Last seen
pl: Ostatnio był(a)

en: View URL
pl: URL widoku

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
pl: Dane dziennika są uszkodzone i nie mogą być poddane deserializacji: @message
