Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Overview
sk: Prehľad

en: File
sk: Súbor

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: User
sk: Používateľ

en: Never
sk: Nikdy

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Count
sk: Počet

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Line
sk: Riadok

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: Function
sk: Funkcia

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: Backtrace
sk: Spätné sledovanie

en: 2 weeks
sk: 2 týždne
