Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Overview
uk: Огляд

en: File
uk: Файл

en: Message
uk: Повідомлення

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: Settings
uk: Налаштування

en: 1 hour
uk: 1 година

en: User
uk: Користувач

en: Never
uk: Ніколи

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Location
uk: Місце розташування

en: Severity
uk: Важливість

en: Count
uk: Лічильник

en: 1 day
uk: 1 день

en: 1 year
uk: 1 рік

en: Line
uk: Рядок

en: Details
uk: Подробиці

en: Referrer
uk: Джерело

en: Function
uk: Функція

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: Backtrace
uk: Зворотнє трасування

en: 2 weeks
uk: 2 тижні

en: Last seen
uk: Останні переглянуті

en: View URL
uk: URL перегляду

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
uk: Дані журналу пошкоджені і не можуть бути десеріалізовані: @message
