Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Overview
vi: Tổng quan

en: File
vi: Tập tin

en: Message
vi: Thông điệp

en: No log messages available.
vi: Không có thông điệp bản ghi nào.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: User
vi: Người dùng

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Location
vi: Vị trí

en: Severity
vi: Mức độ

en: Count
vi: Số lượng

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: 1 year
vi: 1 năm

en: Line
vi: Dòng

en: Details
vi: Chi tiết

en: Referrer
vi: Nơi dẫn đến

en: Function
vi: Chức năng

en: 1 week
vi: 1 tuần

en: 2 weeks
vi: 2 tuần
