Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Location
am: ቦታ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: 1 week
am: 1 ሳምንት
