Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: File
ar: ملف

en: Message
ar: الرسالة

en: No log messages available.
ar: لا توجد رسائل سجل.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: User
ar: المستخدم

en: Never
ar: أبدا

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Location
ar: الموضع

en: Severity
ar: الحدة

en: Count
ar: العدد

en: Line
ar: السطر

en: Details
ar: التفاصيل

en: Referrer
ar: أحال إليه

en: Function
ar: الوظيفة
