Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: File
az: Fayl

en: Message
az: Mesaj

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: User
az: İstifadəçi

en: Never
az: Heç vaxt

en: Hostname
az: Host adı

en: Location
az: Məkan

en: Severity
az: Ciddilik

en: Count
az: Say

en: Details
az: Detallar

en: Referrer
az: İstinad edən
