Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Overview
bg: Обзор

en: File
bg: Файл

en: Message
bg: Съобщение

en: No log messages available.
bg: Няма лог. съобщения

en: Settings
bg: Настройки

en: User
bg: Потребител

en: Never
bg: Никога

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Location
bg: Местоположение

en: Severity
bg: Строгост

en: Count
bg: Брой

en: Details
bg: Детайли

en: Referrer
bg: URL референт
