Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: File
bn: ফাইল

en: Message
bn: বার্তা

en: No log messages available.
bn: কোন লগ বার্তা নেই।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Location
bn: অবস্থান

en: Line
bn: লাইন

en: Details
bn: বিস্তারিত
