Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Overview
bs: Pregled

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: User
bs: Korisnik

en: Location
bs: Lokacija

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Details
bs: Detalji

en: 1 week
bs: 1 sedmica
