Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Overview
cy: Arolwg

en: File
cy: Ffeil

en: Message
cy: Neges

en: No log messages available.
cy: Dim negeseuon log ar gael.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Never
cy: Byth

en: Hostname
cy: Enw gwesteiwr

en: Location
cy: Lleoliad

en: Severity
cy: Difrifoldeb

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Details
cy: Manylion

en: Referrer
cy: Cyfeiriwr
