Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Type
de: Typ

en: Overview
de: Übersicht

en: File
de: Datei

en: Message
de: Benachrichtigung

en: No log messages available.
de: Keine Protokollnachrichten verfügbar.

en: Settings
de: Einstellungen

en: 1 hour
de: 1 Stunde

en: User
de: Benutzer

en: Never
de: Nie

en: Location
de: Ort

en: Severity
de: Schweregrad

en: Count
de: Anzahl

en: 1 day
de: 1 Tag

en: 1 year
de: 1 Jahr

en: Line
de: Zeile

en: Function
de: Funktion

en: 1 week
de: 1 Woche

en: Backtrace
de: Ablaufverfolgung

en: 2 weeks
de: 2 Wochen

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
de: Die Protokolldaten sind beschädigt und können nicht deserialisiert werden: @message
