Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: File
el: Αρχείο

en: Message
el: Μήνυμα

en: No log messages available.
el: Δεν υπάρχουν μηνύματα στο ημερολόγιο συστήματος.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: User
el: Χρήστης

en: Never
el: Ποτέ

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Count
el: Αρίθμηση

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Line
el: Γραμμή

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Referrer
el: Παραπέμφθηκε από

en: Function
el: Λειτουργία

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: Last seen
el: Τελευταία παρουσία

en: View URL
el: Προβολή URL
