Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Overview
et: Ülevaade

en: File
et: Manus

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Settings
et: Seaded

en: 1 hour
et: 1 tund

en: User
et: Kasutaja

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Location
et: Asukoht

en: Severity
et: Tõsidus

en: Count
et: Arv

en: 1 day
et: 1 päev

en: 1 year
et: 1 aasta

en: Line
et: Rida

en: Details
et: Üksikasjad

en: Referrer
et: Viitaja

en: Function
et: Funktsioon

en: 1 week
et: 1 nädal
