Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: File
eu: Fitxategi

en: Message
eu: Mezua

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Location
eu: Kokalekua

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Count
eu: Zenbatu

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Function
eu: Funtzioa
