Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Overview
fa: مرورکلی

en: File
fa: فایل

en: Message
fa: پیام

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: User
fa: کاربر

en: Never
fa: هیچوقت

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Location
fa: مکان

en: Severity
fa: شدت

en: Count
fa: شمارش

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: 1 year
fa: یک سال

en: Line
fa: خط

en: Details
fa: جزئیات

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: Function
fa: تابع

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: 2 weeks
fa: 2 هفته

en: Last seen
fa: آخرین ورود
