Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Message
fil: Mensahe

en: Settings
fil: Mga pagtatakda
