Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to gd translation catalogue (18 entries)

en: Delete
gd: Sguab às

en: Operations
gd: Gnìomhan

en: Type
gd: Seòrsa

en: Overview
gd: Foir-shealladh

en: File
gd: Faidhle

en: Message
gd: Teachdaireachd

en: No log messages available.
gd: Chan eil teachdaireachd loga ann.

en: Settings
gd: Roghainnean

en: User
gd: Cleachdaiche

en: Never
gd: Na dèan seo idir

en: Hostname
gd: Ainm an òstair

en: Location
gd: Ionad

en: Severity
gd: Donad

en: Count
gd: Cunnt

en: Line
gd: Loidhne

en: Details
gd: Mion-fhiosrachadh

en: Referrer
gd: Ath-threòraiche

en: Function
gd: Foincsean
