Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Overview
hu: Áttekintés

en: File
hu: Fájl

en: Message
hu: Üzenet

en: No log messages available.
hu: Nincs egyetlen rögzített esemény sem.

en: Settings
hu: Beállítások

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: User
hu: Felhasználó

en: Never
hu: Soha

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Location
hu: Helyszín

en: Severity
hu: Szint

en: Count
hu: Mennyiség

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 1 year
hu: 1 év

en: Line
hu: Sor

en: Details
hu: Részletek

en: Referrer
hu: Hivatkozó

en: Function
hu: Függvény

en: 1 week
hu: 1 hét

en: 2 weeks
hu: 2 hét

en: First seen
hu: Első megtekintés

en: Last seen
hu: Itt volt

en: View URL
hu: Webcím megtekintése

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
hu: A rendszernapló szerializált adatai sérültek, így nem lehet őket kiértelmezni: @message
