Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Overview
it: Panoramica

en: Message
it: Messaggio

en: No log messages available.
it: Nessun messaggio di log disponibile.

en: Settings
it: Impostazioni

en: User
it: Utente

en: Never
it: Mai

en: Hostname
it: Nome host

en: Location
it: Posizione

en: Severity
it: Rilevanza

en: Count
it: Numero

en: 1 day
it: 1 giorno

en: Line
it: Riga

en: Details
it: Dettagli

en: Function
it: Funzione

en: View URL
it: URL visualizzazione
