Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Overview
ja: 概観

en: File
ja: ファイル

en: Message
ja: メッセージ

en: No log messages available.
ja: ログメッセージはありません。

en: Settings
ja: 設定

en: User
ja: ユーザー

en: Never
ja: なし

en: Hostname
ja: ホスト名

en: Location
ja: 場所

en: Severity
ja: 重大度

en: Count
ja: カウント

en: 1 day
ja: 1日

en: Line
ja: 行

en: Details
ja: 詳細

en: Referrer
ja: リファラ

en: Function
ja: 機能

en: 1 week
ja: 1週間

en: 2 weeks
ja: 2週

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
ja: ログ・データが壊れていてシリアライズ解除できません: @message
