Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Overview
jv: Sekilas

en: File
jv: Berkas

en: Message
jv: Pesen

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: User
jv: Panganggo

en: Never
jv: Ora tahu

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Location
jv: Lokasi

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Count
jv: Jumlah

en: Line
jv: Baris

en: Details
jv: Lengkapé

en: Referrer
jv: Dirujuk nang

en: Function
jv: Fungsi
