Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: File
km: ឯកសារ

en: Message
km: សារ

en: No log messages available.
km: មិន​មាន​សារ​កំណត់ហេតុ​ឡើយ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Never
km: កុំ

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Location
km: ទីតាំង

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Count
km: រាប់

en: Line
km: ជួរ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Referrer
km: ភាគី​យោង

en: Function
km: មុខ​ងារ
