Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: File
ku: پەڕگە

en: Message
ku: پەیام

en: No log messages available.
ku: هیچ پەیامێکی تۆمار نییە.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Location
ku: شوێن

en: Severity
ku: دژواری

en: Count
ku: ژمارە

en: Line
ku: هێڵ

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Function
ku: فرمان

en: Last seen
ku: دواجار بینراوە
