Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: File
mn: Файл

en: Message
mn: Зурвас

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Location
mn: Байрлал

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Referrer
mn: Хандагч
