Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: File
my: ဖိုင်

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Count
my: ရေတွက်

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ

en: 1 week
my: ၁ ပတ်
