Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Overview
nl: Overzicht

en: File
nl: Bestand

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Settings
nl: Instellingen

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: User
nl: Gebruiker

en: Never
nl: Nooit

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Location
nl: Locatie

en: Severity
nl: Ernst

en: Count
nl: Aantal

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 1 year
nl: 1 jaar

en: Line
nl: Lijn

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: Function
nl: Functie

en: 2 weeks
nl: 2 weken

en: Last seen
nl: Laatst gezien

en: View URL
nl: Bekijk URL

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
nl: Log-gegevens zijn corrupt en kunnen niet worden gedeserialiseerd: @message
