Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Overview
nn: Oversikt

en: File
nn: Fil

en: Message
nn: Melding

en: No log messages available.
nn: Ingen loggmeldingar er tilgjengelege.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: User
nn: Brukar

en: Never
nn: Aldri

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Location
nn: Stad

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Details
nn: Detaljar
