Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Overview
pt: Vista global

en: File
pt: Ficheiro

en: Message
pt: Mensagem

en: No log messages available.
pt: Não há mensagens no registo.

en: Settings
pt: Definições

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: User
pt: Utilizador

en: Never
pt: Nunca

en: Hostname
pt: Nome do servidor

en: Location
pt: Localização

en: Severity
pt: Severidade

en: Count
pt: Contagem

en: 1 day
pt: 1 dia

en: 1 year
pt: 1 ano

en: Line
pt: Linha

en: Details
pt: Detalhes

en: Referrer
pt: Referência

en: Function
pt: Função

en: 1 week
pt: 1 semana

en: 2 weeks
pt: 2 semanas

en: View URL
pt: Ver URL

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
pt: Os dados de log estão corrompidos e não podem ser desserializados: @message
