Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Overview
ru: Обзор

en: File
ru: Файл

en: Message
ru: Сообщение

en: No log messages available.
ru: В системном журнале нет сообщений.

en: Settings
ru: Настройки

en: 1 hour
ru: 1 час

en: User
ru: Пользователь

en: Never
ru: Никогда

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Location
ru: Место

en: Severity
ru: Важность

en: Count
ru: Количество

en: 1 day
ru: 1 день

en: 1 year
ru: 1 год

en: Line
ru: Линия

en: Details
ru: Подробности

en: Referrer
ru: Источник отсылки

en: Function
ru: Функция

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: 2 weeks
ru: 2 недели

en: First seen
ru: Первое упоминание

en: Last seen
ru: Последнее посещение

en: View URL
ru: Посмотреть URL

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
ru: Данные журнала повреждены и не могут быть десериализованы: @message
