Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: File
si: ගොනුව

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Count
si: එකතුව
