Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Overview
sl: Pregled

en: File
sl: Datoteka

en: Message
sl: Sporočilo

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: User
sl: Uporabnik

en: Never
sl: Nikoli

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Location
sl: Mesto

en: Severity
sl: Resnost

en: Count
sl: Število

en: Line
sl: Vrstica

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Referrer
sl: Posrednik

en: Function
sl: Funkcija
