Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Overview
sq: Panorama

en: Message
sq: Mesazhi

en: No log messages available.
sq: Asnjë log mesazhesh në dispozicion.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Location
sq: Vendodhja

en: Severity
sq: Rendësia

en: Count
sq: Numri

en: Details
sq: Hollësi

en: Referrer
sq: Referues
