Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: User
sr: Корисник
