Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Overview
sv: Översikt

en: File
sv: Fil

en: Message
sv: Meddelande

en: No log messages available.
sv: Inga loggmeddelanden tillgängliga.

en: Settings
sv: Inställningar

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: User
sv: Användare

en: Never
sv: Aldrig

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Location
sv: Plats

en: Severity
sv: Grad

en: Count
sv: Antal

en: 1 day
sv: 1 dag

en: 1 year
sv: 1 år

en: Line
sv: Rad

en: Details
sv: Detaljer

en: Referrer
sv: Hänvisad från

en: Function
sv: Funktion

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: Backtrace
sv: Bakåtspårning

en: 2 weeks
sv: 2 veckor

en: First seen
sv: Först sedd

en: Last seen
sv: Senast sedd

en: 4 weeks
sv: 4 veckor
