Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Overview
th: ภาพรวม

en: File
th: ไฟล์

en: Message
th: ข้อความ

en: No log messages available.
th: ไม่มี Log

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: Never
th: ไม่เคย

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Count
th: จำนวน

en: Details
th: รายละเอียด

en: Referrer
th: อ้างอิง
