Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: File
tr: Dosya

en: Message
tr: İleti

en: No log messages available.
tr: Kayıt mesajı yok.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: 1 hour
tr: @count saat

en: User
tr: Kullanıcı

en: Never
tr: Asla

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Location
tr: Konum

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Count
tr: Sayaç

en: 1 day
tr: @count gün

en: 1 year
tr: @count yıl

en: Line
tr: Hat

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Referrer
tr: Yönlendiren

en: Function
tr: İşlev

en: 1 week
tr: @count hafta

en: Last seen
tr: Son ziyaret

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
tr: Günlük verileri bozuk olduğundan diziselleştirme geri alınamıyor: @message
