Notice Killer (2.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Location
ug: ئورنى

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: 1 week
ug: ھەپتە 1
