Notification Message (2.0.0-rc1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Conditions
bs: Uslovi

en: Authored by
bs: Napisao

en: Authored on
bs: Napisano

en: Global
bs: Globalni
