Notification Message (2.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Display mode
is: Birtingarhamur

en: Data type
is: Gagnategund

en: Conditions
is: Skilyrði

en: Authored by
is: Höfundur

en: Identifier
is: Aðgreinir

en: - Select -
is: - Velja -

en: - All -
is: - Allt -
