Notification Message (2.0.0-rc1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
