Notification Message (2.0.0-rc1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Other
te: ఇతర

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: - All -
te: - అన్ని -
